Mercedes-AMG met V8 vliegt in brand, brandweer blust ook onder de auto
Geplaatst op 16 oktober 2026, om 18:19 uurTILBURG – Een Mercedes-AMG met een V8-motor heeft vanmiddag brand gekregen op de kruising van de Piushaven en de Havendijk in Tilburg. De bestuurder zag rook onder de motorkap vandaan komen, zette de auto direct stil en waarschuwde de brandweer.
De brandweer kwam met spoed ter plaatse, maar kon aanvankelijk moeilijk bij de brand komen. De brandweerlieden zetten eerst een blussing met koolstofdioxide in, gevolgd door blussen met water. Ook kwam een extra brandweerwagen ter plaatse met speciaal materiaal om de auto op te tillen.
Daardoor kon de brandweer ook vanaf de onderkant van de auto blussen. Na ongeveer een uur kon de brandweer vaststellen dat het vuur daadwerkelijk was gedoofd. Vervolgens kon een berger de beschadigde Mercedes meenemen.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl
Foto’s: Toby de Kort

