Inbrekers knippen hek open bij brandweerkazerne
Geplaatst op 8 oktober 2026, om 11:37 uurSINT-OEDENRODE – Bij de brandweerkazerne in Sint-Oedenrode heeft in de nacht van woensdag op donderdag vermoedelijk een inbraak plaatsgevonden. Bij aankomst van de politie stond een van de roldeuren ongeveer een halve meter open. Ook bleek het slot van het hek rond de binnenplaats te zijn doorgeknipt.
Donderdagochtend kwam de Forensische Opsporing ter plaatse om samen met leden van de brandweer onderzoek te doen. Vermoedelijk zijn de inbrekers via het opengeknipte hek binnengekomen en hebben zij vervolgens de roldeur omhoog gekregen. De mogelijke looproute en aangetroffen sporen werden gefotografeerd en veiliggesteld.
Eerder vonden in Noord-Brabant meerdere inbraken bij brandweerkazernes plaats, waarbij hydraulisch redgereedschap werd gestolen. Bij die inbraken werd doorgaans een ruit van een roldeur ingeslagen. De kazerne in Sint-Oedenrode beschikt ook over een speciaal hulpverleningsvoertuig met extra krachtig hydraulisch gereedschap. Of bij deze mogelijke inbraak iets is buitgemaakt, is nog niet bekend.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl
Foto’s: Lucas Lammers/ Persbureau Heitink

