Jongen (14) vlucht na ongeval en crasht kwartier later opnieuw

Geplaatst op 9 september 2026, om 14:12 uur

GEMERT – Een 14-jarige jongen op een motorscooter is woensdagochtend betrokken geweest bij twee ongevallen in Gemert. Na het eerste ongeval, waarbij een fietser gewond raakte, ging de jongen ervandoor. Een kwartier later botste hij met de motorscooter tegen een stilstaande aanhanger en raakte hij zelf gewond.

Het eerste ongeval gebeurde rond 10:30 uur aan de Wetering. De 14-jarige botste met een fietser, die daardoor ten val kwam en gewond raakte. Toen de politie arriveerde, ging de jongen er zonder helm op de motorscooter vandoor. De fietser werd nagekeken en kon vervolgens zelfstandig naar de huisartsenpost voor controle.

De politie ging op zoek naar de jongen, maar kreeg rond 10:45 uur opnieuw een melding van een ongeval. Aan de Predikant Swildenstraat bleek de 14-jarige met zijn motorscooter tegen een aanhanger van een tractor te zijn gebotst. De aanhanger stond op dat moment stil naast de weg.

De jongen liep verwondingen op aan zijn arm en voet en werd behandeld door ambulancepersoneel. De motorscooter raakte zwaar beschadigd en is door de politie in beslag genomen. Of de incidenten nog verdere gevolgen hebben voor de 14-jarige, is niet bekend.