Fietser zwaargewond na aanrijding met auto, traumahelikopter ingezet

Geplaatst op 7 september 2026, om 21:53 uur

HELMOND – Een fietser is maandagavond rond 20.40 uur zwaargewond geraakt nadat hij vermoedelijk met hoge snelheid door een auto werd geschept. Het ongeval vond plaats bij een oversteekplaats. Het slachtoffer en zijn fiets werden ongeveer 40 meter verder aangetroffen, terwijl de auto nog een stuk verderop tot stilstand kwam.

De voorruit van de auto is grotendeels vernield en ook het dak is door de klap deels naar binnen gebogen. Volgens omstanders is het slachtoffer gereanimeerd. Meerdere ambulances en een traumahelikopter kwamen ter plaatse. De brandweer ondersteunde bij de reanimatie en plaatste schermen en doeken om het slachtoffer aan het zicht van de vele omstanders te onttrekken.

Rijen dik stonden mensen langs de afzetting te kijken en te filmen. De politie had de handen vol aan het wegsturen en op afstand houden van omstanders. De weg is volledig afgesloten.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl

Foto’s: Persbureau Heitink