Overleden tiener bij ongeval blijkt uit Brabant
Geplaatst op 30 augustus 2026, om 16:15 uurLELYSTAD – Bij het ernstige verkeersongeluk op de dijk tussen Lelystad en Enkhuizen zijn zaterdagavond drie tieners om het leven gekomen. Onder de slachtoffers is ook een tiener uit Oisterwijk.
Het ongeval gebeurde rond 22.50 uur. In totaal waren acht personen verdeeld over drie auto’s betrokken. Twee auto’s kwamen met elkaar in botsing, waarbij één voertuig op zijn kop terechtkwam en zwaar beschadigd raakte. Ook de tweede auto liep forse schade op. De schade aan een derde auto lijkt beperkt.
Meerdere hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen ter plaatse. Vijf andere betrokkenen raakten licht tot zwaargewond. Over de identiteit en leeftijden van de overige slachtoffers is nog niets bekendgemaakt. De dijk is afgesloten voor onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl
Foto’s: Mexx van der Lieuw/ Persbureau Heitink

