Automobilist rijdt achteruit sloot in, brandweer bevrijdt vrouw
Geplaatst op 9 mei 2026, om 08:48 uurBERGEIJK – Een achteruitrijmanoeuvre is in de nacht van donderdag op vrijdag misgegaan aan de Hoekerbeemden in Bergeijk. Een personenauto met een Belgisch echtpaar belandde daarbij in een sloot.
Het oudere echtpaar reed vanaf de Fressenvenweg achter een andere auto aan richting de landbouwsluis. Omdat hun voertuig de sluis niet kon passeren, besloot de bestuurder achteruit te rijden. Tijdens het manoeuvreren draaide de auto met de bocht mee en reed vervolgens recht achteruit de sloot in.
De bestuurder kon zelfstandig uit het voertuig komen, maar zijn vrouw moest door de brandweer worden geholpen. Brandweerlieden trokken de auto deels uit de sloot, waarna de vrouw uit haar benarde positie kon worden bevrijd. Ze kwam met de schrik vrij. Een bergingsbedrijf heeft het voertuig later uit de sloot gehaald.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl
Foto’s: Rico Vogels / Persbureau Heitink

