Opnieuw inbraak bij brandweerkazerne, dieven azen op redgereedschap
Geplaatst op 24 april 2026, om 12:05 uurGEFFEN – In de nacht van donderdag op vrijdag is opnieuw ingebroken bij de brandweerkazerne in Geffen. Het is de tweede keer deze week dat de kazerne doelwit is. Eerder vond in de nacht van 9 op 10 februari 2026 al een inbraak plaats.
Deze week werd ook ingebroken bij brandweerkazernes in Ravenstein en Berghem. De inbrekers lijken het gemunt te hebben op redgereedschap, zoals hydraulische scharen en spreiders die worden ingezet om slachtoffers uit voertuigen te bevrijden.
De brandweer van Geffen beschikt over een hulpverleningsvoertuig met gespecialiseerd en krachtiger hydraulisch gereedschap. Het is nog niet duidelijk of bij de recente inbraak materiaal is buitgemaakt. De politie doet onderzoek.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl
Foto’s: Persbureau Heitink

