Twee auto’s zwaar beschadigd bij botsing

Geplaatst op 11 februari 2026, om 20:29 uur

ETTEN-LEUR – Op de Nijverheidsweg zijn woensdag twee auto’s flink beschadigd geraakt bij een botsing. De voorkanten van beide voertuigen raakten zwaar ontzet en brokstukken kwamen verspreid over het wegdek terecht. Eén van de auto’s eindigde op de stoep.

Het ongeval gebeurde rond 16.15 uur door een nog onbekende oorzaak. De klap was fors, waardoor beide voertuigen aanzienlijke schade opliepen. Hulpdiensten kwamen ter plaatse om de situatie veilig te stellen. Eén bestuurder is door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De andere bestuurder bleef ongedeerd.

Tijdens de afhandeling van het incident was de Nijverheidsweg tijdelijk afgesloten voor verkeer. Een bergingsbedrijf heeft de zwaar beschadigde voertuigen afgevoerd.

Foto’s: Tom van der Put

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl