Drie auto’s uitgebrand, politie onderzoekt brandstichting
Geplaatst op 19 december 2025, om 08:20 uurVALKENSWAARD – In de nacht van donderdag op vrijdag zijn aan de Koningstraat in Valkenswaard drie auto’s volledig uitgebrand. Uit eerste onderzoek blijkt dat sprake is van brandstichting.
De brand brak rond middernacht uit en trof drie voertuigen, waarvan de middelste toebehoort aan een vrouw die al langere tijd wordt gestalkt. Eerder zouden er om die reden al politiecamera’s bij haar woning zijn geplaatst. De woning zelf is ook voorzien van beveiligingscamera’s. Door de hitte raakte een regenpijp aan de gevel van een van de huizen deels gesmolten. De brandweer van Valkenswaard en Bergeijk was snel ter plaatse en wist het vuur onder controle te krijgen.
Buren van het slachtoffer kregen ademhalingsproblemen door de rook en werden ter plekke behandeld door ambulancepersoneel, dat hen zuurstof toediende. Voor het kind van het gezin werd door de brandweer een knuffelbeer overhandigd. De politie heeft de omgeving afgezet en doorzocht. Enkele bewoners meldden dat ze kort voor de brand iemand door de straat hebben horen rennen. Er wordt verder onderzoek verricht naar de toedracht van de brand.
Foto’s: Rico Vogels
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl

