Vrouw mishandeld na aanspreken jongeren op vuurwerk, dader later zelf aangevallen
Geplaatst op 17 oktober 2025, om 21:10 uurRAAMSDONKSVEER – Vrijdagmiddag is een verdachte aangehouden in het onderzoek naar de mishandeling van een vrouw, die eerder deze week plaatsvond. Kort na het incident werd de man zelf met geweld aangevallen door een groep personen.
De mishandeling vond plaats op maandagavond, toen de vrouw haar hond uitliet en een groep jongeren aansprak op het afsteken van vuurwerk. Eรฉn van hen zou haar daarop fysiek hebben aangevallen. Enkele dagen later werd deze man, afkomstig uit Raamsdonksveer, opgespoord en zelf mishandeld.
Op sociale media zijn beelden van deze tweede mishandeling gedeeld, samen met persoonlijke gegevens van zowel de verdachte als het slachtoffer. Dat wordt als zorgelijk beschouwd, mede vanwege de risicoโs voor de betrokkenen. Vanwege veiligheidsredenen wordt er geen verdere informatie over hen verstrekt. De politie onderzoekt het volledige verloop van de gebeurtenissen en staat in contact met alle betrokkenen.