Bijrijder grijpt in bij onwel geworden bestuurder, auto botst op boom

Geplaatst op 2 oktober 2025, om 14:48 uur

TILBURG – Op donderdagochtend is een auto gecrasht op de Spoorlaan in het centrum van Tilburg. De wagen reed twee verkeerslichten omver en kwam met een harde klap tegen een boom tot stilstand. Twee mannen die in de auto zaten raakten gewond.

Het ongeluk gebeurde rond het treinstation, waar volgens getuigen de auto steeds verder richting het fietspad ging. De bestuurder zou vermoedelijk onwel zijn geworden, meldt Omroep Brabant. De bijrijder trok aan het stuur en voorkwam daarmee dat de wagen nog meer objecten of fietsers zou raken. Uiteindelijk kwam de auto tegen een boom tot stilstand.

Omstanders verleenden direct eerste hulp, samen met beveiligers van een nabijgelegen coffeeshop. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse, waaronder ambulances en een traumahelikopter. EΓ©n inzittende kon ter plekke worden behandeld, de ander is naar het ziekenhuis gebracht. Door de crash raakten twee verkeerslichten zwaar beschadigd. De gemeente werkt aan herstel van de stoplichten.