Twee gewonden bij ongeval na mogelijke inhaalactie

Geplaatst op 20 september 2026, om 21:37 uur

OISTERWIJK – Op de Oirschotsebaan in Oisterwijk heeft zondagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij twee auto’s met elkaar in botsing kwamen. Volgens meerdere getuigen ging aan het ongeval een inhaalactie vooraf. Eén van de auto’s botste vervolgens tegen een boom en kwam op het fietspad tot stilstand.

Drie ambulances en meerdere politie-eenheden kwamen ter plaatse. Ook een traumahelikopter vloog naar het ongeval, maar hoefde uiteindelijk niet te landen. Een man en een vrouw raakten gewond en zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

De schade na het ongeval is groot en de Oirschotsebaan is afgesloten. De politie doet onderzoek naar de exacte toedracht en spreekt daarvoor met meerdere getuigen.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl

Foto’s: Persbureau Heitink