Auto ramt politieauto tijdens controle en vlucht; agent gewond
Geplaatst op 8 augustus 2026, om 21:07 uurUDEN – Een automobilist in een gestolen auto met Belgisch kenteken is zaterdagmiddag op de Liessentstraat in Uden ingereden op een politiewagen. Daarbij raakte een agent gewond. De agent is voor behandeling naar het ziekenhuis gebracht.
Agenten zagen de bestuurder eerder op de N264, de rondweg bij Volkel, rijden met de gestolen auto en een caravan erachter. De automobilist kreeg een stopteken, maar weigerde te stoppen. Een inzittende wist de caravan af te koppelen, waarna de auto met hoge snelheid in de richting van Uden reed. Op de Liessentstraat, nabij het politiebureau, kwam het vervolgens tot een botsing met een politiewagen.
De auto stopte en reed vervolgens hard achteruit tegen de politiewagen. De airbags van het politievoertuig kwamen door de klap naar buiten. De bestuurder reed na de botsing weg in de richting van het centrum. De politie doet onderzoek naar het incident en naar de betrokkenen.
Tijdens het incident vond ook een inbraak plaats bij het Handelshuys. Of er een verband bestaat tussen de inbraak en de inzittenden van de gestolen auto is nog niet duidelijk en wordt onderzocht.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl
Foto’s: Persbureau Heitink

