Burgemeester nadat persoon uit luchtballon sprong: ‘Ingrijpend incident’

Geplaatst op 31 mei 2026, om 14:14 uur

ZUNDERT – In Zundert is zaterdagavond een grootschalige zoekactie gestart nadat een inzittende uit een luchtballon zou zijn gevallen of gesprongen. De persoon werd later aangetroffen in een tuin aan de Elzenstraat en is overleden.

De piloot van de luchtballon sloeg alarm nadat de inzittende plotseling uit de mand verdween. Hierop werden politie, brandweer en andere hulpdiensten gealarmeerd en werd in de omgeving een zoekactie opgestart. De persoon werd uiteindelijk in een tuin in Zundert gevonden.

Waarom de persoon uit de luchtballon is gevallen of gesprongen, is nog onduidelijk. Ook is niet bekend op welke hoogte de ballon zich op dat moment bevond. Burgemeester Joyce Vermue spreekt van een ingrijpend incident en laat weten dat zondag aan het einde van de middag een bijeenkomst wordt georganiseerd voor mensen die behoefte hebben aan steun of een moment van ontmoeting.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl

Foto’s: Persbureau Heitink