Grote verkeerscontrole met rollerbank

Geplaatst op 26 mei 2026, om 21:20 uur

HEESCH – Dinsdag heeft gedurende de dag een verkeerscontrole plaatsgevonden op de parkeerplaats van het Bomenpark in Heesch.

Voertuigen die over de Graafsebaan reden, werden van de weg gehaald en naar de parkeerplaats aan de Vorsselweg geleid. Ook motoragenten reden in de omgeving en namen op verschillende locaties voertuigen mee voor controle. Bestuurders en inzittenden werden gecontroleerd op onder meer de technische staat van het voertuig, het bezit van een geldig rijbewijs en het gebruik van alcohol of andere middelen. Daarnaast werden diverse andere zaken nagelopen.

Bij de controle was een rollerbank aanwezig waarop brommers, fatbikes en e-bikes werden getest op snelheid. Opvallend was dat één auto aan de voorzijde geen kentekenplaat voerde. De resultaten van de controle worden op een later moment bekendgemaakt.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl