Bestuurder raakt gewond bij ongeval, auto belandt in sloot

Geplaatst op 11 april 2026, om 18:54 uur

NIEUWKUIJK – Een bestuurder is zaterdagmiddag gewond geraakt bij een verkeersongeval op de Spoorlaan in Nieuwkuijk. De auto raakte van de weg, botste tegen een boom en kwam uiteindelijk in een sloot tot stilstand.

Het ongeval gebeurde iets na 15.00 uur, terwijl de bestuurder in de richting van Vlijmen reed. Om nog onbekende reden verloor hij de controle over zijn kersenrode BMW. Op het wegdek zijn duidelijke remsporen zichtbaar. Hulpdiensten kwamen ter plaatse en de bestuurder is voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

Volgens agenten had de bestuurder geluk en lijken de verwondingen mee te vallen. De BMW, een youngtimer uit 1989, liep zware schade op en wordt als total loss beschouwd. Rond 16.15 uur werd een rijstrook afgesloten om bergingswerkzaamheden mogelijk te maken. De toedracht van het ongeval wordt verder onderzocht.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl

Foto’s: Bart Meesters