Auto eindigt in greppel

Geplaatst op 15 maart 2026, om 21:18 uur

HEESCH – Op zondag 15 februari is rond 19.30 uur een automobilist bij de kruising van de Deken van der Cammenweg met de Wijststraat in een sloot terechtgekomen, vlak voor een weiland. De bestuurder kwam vanaf de Deken van der Cammenweg en sloeg per ongeluk linksaf, waarna de auto rechtstreeks in de sloot belandde.

Politie, ambulance en brandweer werden voor het ongeval opgeroepen. De inzet van de brandweer werd later geannuleerd. Ambulancepersoneel heeft de inzittende nagekeken, maar van letsel bleek geen sprake. De auto liep aan de voorkant schade op en kon niet meer verder rijden. Een bergingsbedrijf heeft het voertuig afgesleept.

Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend. Een groep jongeren die op dat moment langsfietste, zag het incident gebeuren. De politie heeft hun contactgegevens genoteerd om mogelijk later verklaringen op te nemen. De kruising bleef grotendeels open; alleen tijdens de berging was er korte verkeershinder.

Foto’s: Lucas Lammers / Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl