Auto botst tegen verkeersportaal en vliegt in brand

Geplaatst op 10 februari 2026, om 08:45 uur

TILBURG – Op de A58 bij Tilburg is maandagavond een auto gecrasht, waarna het voertuig volledig uitbrandde. De automobilist reed vanuit de Blaakweg en nam de afrit richting Hilvarenbeek. In de bocht raakte hij van de weg, botste tegen de vangrail en kwam tot stilstand tegen een grote verkeerspaal.

De auto vloog vrijwel direct in brand. De bestuurder wist op tijd uit het voertuig te ontsnappen. Hulpdiensten, waaronder politie, brandweer en ambulance, kwamen met spoed ter plaatse. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Rijkswaterstaat sloot de afrit af voor verkeer in verband met de berging en het onderzoek. Overal lagen brokstukken; een groot deel van de auto zat vast in de vangrail. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeval.

Foto’s: Toby de Kort

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl