Brand verwoest schuur, konijnen gered
Geplaatst op 2 januari 2026, om 08:15 uurESCH – In de nacht van donderdag op vrijdag is brand uitgebroken in een vrijstaande schuur aan de Haarenseweg in Esch. De brandweer van Haaren en een waterwagen uit Helvoirt werden ingezet om het vuur te blussen.
Bij aankomst trof de brandweer flinke rookontwikkeling aan. De brand was ontstaan aan de buitenzijde van de schuur en had zich naar binnen uitgebreid. Het vuur was snel onder controle, maar de schuur en de aanwezige spullen liepen flinke schade op.
Twee konijnen die zich in een hok bij de schuur bevonden, zijn door de brandweer in veiligheid gebracht. Ook wist de eigenaar enkele voertuigen op tijd weg te rijden. De politie kwam ter plaatse. De oorzaak van de brand is nog niet bekend.
Foto’s: Bart Meesters
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl

