Beginnende bestuurder rijdt 198 km/u en zit onder invloed achter het stuur

Geplaatst op 27 december 2025, om 16:34 uur

HALSTEREN – Bij een snelheidscontrole op de Tholenseweg in Halsteren is een automobilist betrapt die 198 kilometer per uur reed op een weg waar slechts 60 is toegestaan. Het gaat om een beginnende bestuurder die bovendien te veel had gedronken.

De overtreding vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. De politie van het Basisteam Bergen op Zoom meldde via Instagram dat het rijbewijs van de bestuurder direct is ingenomen. De gemeten snelheid lag meer dan drie keer boven de toegestane limiet.

Na de controle wees een blaastest op een alcoholgehalte van 360 Ugl. Voor beginnende bestuurders geldt een grens van 220 Ugl, wat betekent dat de automobilist verplicht wordt aangemeld voor een cursus bij het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR).

Foto: Politie

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112brabant.nl