Opnieuw auto van dakdekker door brand verwoest
Geplaatst op 4 september 2025, om 08:15 uurDEN BOSCH – In de nacht van woensdag op donderdag is een auto van een dakdekker uitgebrand aan de Rijzertlaan in Den Bosch. Twee naastgelegen voertuigen raakten zwaar beschadigd. De brand ontstond rond 01.40 uur en werd ontdekt door voorbijgangers.
De brandweer had het vuur snel onder controle. De politie zette de omgeving af en nam de telefoons van de eigenaar en diens partner in beslag voor onderzoek. Van alle betrokkenen is aangifte van brandstichting opgenomen.
Den Bosch kampt al langer met incidenten rond de zogenoemde dakdekkersoorlog. Meerdere voertuigen en panden van dakdekkers zijn het afgelopen jaar in vlammen opgegaan. De politie doet buurtonderzoek.
Foto’s: Bart Meesters