Automobilist belandt in het water en raakt zwaargewond, bestuurder gereanimeerd
Geplaatst op 19 december 2024, om 15:47 uurDEN HOUT – Donderdagmiddag is een automobilist ernstig gewond geraakt toen zijn voertuig in het water langs de Weststadweg belandde. Het ongeval gebeurde kort voor 14.30 uur, nadat de bestuurder de macht over het stuur verloor. De auto kwam op de kop in het water terecht.
Omstanders grepen snel in en gebruikten een spanband om de auto weer recht te trekken. Vervolgens wisten zij de bestuurder uit het voertuig te halen. Meerdere hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen ter plaatse. Ambulancepersoneel heeft lange tijd zorg verleend aan het slachtoffer, die daarna in kritieke toestand naar het ziekenhuis is gebracht.
De Weststadweg werd tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en onderzoek. Het voertuig raakte zwaar beschadigd en zal worden geborgen. De politie onderzoekt hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren.
Foto’s: Jeroen Stuve